neděle 28. prosince 2014

Letošní Superhvězdy

      Za tento rok, stejně jako  každý předcházející, jsem našla mezi těmi kvanty věcí i pár jedinců, na které nezapomenu :-)...Nebudu to prodlužovat a předem upozorňuji, že tento příspěvek nebude jen o kosmetice a bude dlouhý. To nejlepší, co mi letošní nákupy, zvídavost a štěstí přineslo:


 • The Almost Powder Makeup Clinique - aneb rychlý makeup s pudrem v jednom bez pocitu vysoušení s dostatečným krytím. Je třeba něco dodávat? Musíte vyzkoušet. Ten odstín na obrázku vypadá hodně tmavě, ale ve finále tak tmavý není. A prodávají i mnohem světlejší odstíny. Mám pouze testrové balení, ale příště si koupím origo.

 • Štětce Zoeva - našetřila jsem si a koupila si Zoe Bag s 25 štětci. Ty štětce, do jednoho, jsou to nejlepší, co jsem zatím vyzkoušela. Taštička je praktická a super na cestování, propracovaná.


 • Vlasová péče Garniér Densify - protože jsem od Garniéru nic nikdy nečekala, tedy alespoň co se vlasové kosmetiky týče. A dělá mi tak nádherné, nadýchané a lesklé vlasy, že Kérastase se může jít zahrabat (maska, šampon a sérum). Nedávno jsem recenzovala.

 • Řasenka Avon Color trend - šílené balení, značku nemusím, koupila jsem si ji vlastně se stíny v nějaké internetové akci s tím, že to někomu dám jako dárek a nakonec jsem řasenku vyzkoušela a...ty jo, řasy mám prodloužené a husté, drží celý den jako přibitá, nežmolkuje, neopadává, nedělá šmouhy a dokonce se mě ptají, co za řasenku mám. Neskutečný. A stojí asi 60 Kč. 

 • Noční balzám na pleť značky Inlight. Jsem moc ráda, že ho vlastním, vydrží mi asi věky, protože ho stačí malinko a teď v zimě je snad ještě lepší než v teplých dnech. Večer se vždy těším, jak se s ním natřu. Je to, jako bych vklouzla do měkkých papuček :-). Doporučuji našetřit si, protože tento balzám za ty peníze určitě stojí.


 • Oční stín Inglot v odstínu č. 420 - jedná se o takovou fialkovo-šedo-stříbrnou barvu, na očích vypadá nádherně, je velmi dobře pigmentovaná, nanáší se jedna báseň a drží celý den. 
JE TO TEN VPRAVO, ALE NENÍ POCHYB, ŽE CELÁ INGLOŤÁCKÁ PALETKA JE SUPER.
 • Rozjasňovač od Makeup Revolution London (Vivid Baked Highlighter) v odstínu Pink Lights. Psala jsem o něm zde TADY. Názor přetrvává, je skvělý a používám ho skoro denně.

 • Další rozjasňovač, který mě letos chytl za srdce, je Cindy-Lou Manizer od theBalm. Vynikající výdrž i pigmentace, krásná meruňkovo-růžová barva. Nicméně cenově skoro pětkrát dražší než rozjasňovač od Makeup Revolution...
 • Tvářenka Down Boy od theBalm. Chladná matná růžová, opět určitě recenze bude. Odstín je přesně pro můj typ, vypadá velmi přirozeně, na denní líčení ideální. 


 • Sypký pudr Chanel - já vím, je drahý, ale na mou duši jsem lepší sypký pudr neměla. Recenze bude. Možná v kompaktní verzi se mu přibližuje Healthy mix pudr od Bourjois.

 • Teď si nejsem jistá, zda tuto konturku neznám déle jak rok, každopádně je to věc, kterou si dokupuji neustále, používám ji skoro pořád a nedám na ni dopustit. Je to konturka Essence v odstínu 11 In The Nude. Úplně super barva, která není ani moc dorůžova ani moc dohněda, je to dokonale neutrální barva. Miluju ji.

 • Další řasenka, tentokrát voděodolná řasenka od Essence Get Big Lashes. Fantastická! Ověřeno i u moře. Drží jak přibitá, dělá nádherné řasy a stojí pár korun. Pokud neznáte, tak to rychle napravte :-). 

 • Parfém Addict od Diora znám už léta, ale teprve letos jsem se do něj zbláznila. Líbí se mi ta čokoládová, kořeněná a intenzivní vůně čím dál tím víc...

 • Perly od Guerlain, ty nesmí chybět. Nebo snad smí...? Víte co, mám k tomuto výrobku docela výhrady, rozhodně ho nebudu doporučovat všem. Vlastně mi na nich hodně věcí vadí, ale přesto se jich nedokážu zbavit a používám je čím dál častěji. Takže bych je měla konečně zrecenzovat, hmm...a na co vlastně mají být...?:-D

Letos jsem taky viděla hodně filmů a kdybych měla vypíchnout jeden jediný, byla by to Velká ryba od Tima Burtona. Smála jsem se a brečela zároveň.Z písniček vedou asi One Republic a to celkově. Jejich Love Runs Out mě vždycky dovede skvěle nakopnout :-).

Uchvátil mě řecký ostrov Samos, rodiště Pythagora. Na každém rohu doslova zakopáváte o památky. Vynikající jídlo a víno, azurové moře a málo turistů...
                              Héraion

Pyhágorova jeskyně - cesta z ní.         A vaše letošní superhvězdy jsou...?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý dobře míněný komentář:-)...